DİSİPLİN KURULU

İHSAN AÇAR
İHSAN AÇAR (BAŞKAN)

1967 yılında Antakya da doğdu. İlk , orta ve lise eğitimini Antakya da tamamladıktan sonra 1984 yılında girdiği Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden 1988 yılında mezun oldu. Mezuniyetten sonra muhasebe bürosunda ve bir özel şirkette çalıştı. 1999 yılından itibaren Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak kendi bürosunda faaliyet göstermektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.


GÜNAY ALİ BİLGİN
GÜNAY ALİ BİLGİN (ÜYE)

where can i get the abortion pill cheap

cheap abortion clinics in florida

1965 Yılında Antakya da doğdu. 11 yıllık kesintisiz eğitimini Antakya da tamamladı. Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümünden 1985 - 1986 döneminde mezun oldu. 1990 yılında Serbest Muhasebeci olarak başladığı mesleğini Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.


ZAFER BAKIMLI
ZAFER BAKIMLI (ÜYE)

1965 yılında Samandağ ında doğdu. İlk, orta öğrenimini Koyunoğlu Beldesinde, lise öğrenimini Samandağ Lisesinde tamamladı. 1986 yılında Çukurova Üniversitesi Antakya Meslek Yüksekokulu İşletmecilik Bölümünden, 1994 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. 2001 yılında SMMM lik ruhsatını alarak Serbest Meslek faaliyetine başladı. Hatay SMMM Odası Samandağ İlçe Temsilciliği, Antakya İlçe Temsilciliği ve Kamu Etik Komisyonunda görev aldı. Evli ve iki çocuk babasıdır.


MEHMET TAYFUR MESÇİ
MEHMET TAYFUR MESÇİ (ÜYE)

the effects of alcohol and antidepressants

alcohol and antidepressants blackouts testbed.idippedut.dk

1954 Antakya doğumlu. İlk,Orta, Lise eğitimini Antakya da tamamladı. 1978 yılında Adana İktisadi ve Ticari İlimler Akademisinden mezun oldu. 1978-1986 yılları arasında değişik bankalarda, 1987-1994 yılları arasında bir fabrikanın muhasebe müdürlüğünü yaptı. 1995 yılından bu yana Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır. 2006-2016 yılları arasında TÜRMOB delegeliği yaptı. Evli 3 çocuk babasıdır.


SEMA GENÇ
SEMA GENÇ (ÜYE)

1963 yılında Antakya'da doğdu. Antakya Meslek Yüksek Okulunu bitirdikten sonra özel sektörde muhasebe bölümünde çalışmaya başladı.Bu arada Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünü bitirdi ve Mali müşavirlik sınavıyla SMMM belgesi aldı.2003-2007 yılları arasında serbest çalışmıştır.Halen özel sektörde SMMM unvanıyla üst düzey yönetici olarak çalışmaya devam etmektedir.Odamız Sosyal ve kültürel komisyonunda ve geçen dönemde Haksız Rekabetle Mücadele Kurulu Başkanlığı görevini yürütmüştür.Evli ve iki çocuk annesidir.