DENETLEME KURULU

HASAN RENDE
HASAN RENDE (BAŞKAN)

where can i buy citalopram

can you buy citalopram online

1964 yılında Samandağ ında doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Antakya da tamamladı. 1991 ylında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun oldu. 1999 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik faaliyetine başladı. Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Komisyonu, Kamu Etik Komisyonu ve TÜRMOB Delegeliği görevlerinde bulundu. Evli ve iki çocuk babasıdır


MEHMET ŞÜKRÜ GÜRLER
MEHMET ŞÜKRÜ GÜRLER (ÜYE)

naloxone vs naltrexone usmle

naltrexone and naloxone truonggiang.net

01.04.1977 yılında Antakya da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Antakya da tamamladı. 1996 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünden mezun oldu. 
2011 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik faaliyetine başladı. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 


ARİF DÖNER
ARİF DÖNER (ÜYE)

1978 yılında Antakya da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Antakya da tamamladı. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Tıbbi Laboratuvar Meslek Yüksekokulu mezun olduktan sonra tekrardan iktisadi idari bilimler fakültesini kazandı ve 2003 yılında Selçuk Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu. 2008 yılından bu yana Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik mesleğini yürütmektedir. Çeşitli tarihlerde oda kurullarında ve komisyonlarında görev yapmıştır. Evli ve üç çocuk babasıdır.